služby/ ceník

 

Ke každé zakázce přistupuji individuálně a proto přizpůsobuji svoji práci a naceňuji dle požadavků investora / složitosti prostorů. 
Neváhejte mě kontaktovat o cenovou nabídku pro Váš projekt .

 
 
Studie rodinných domů / komerčních objektů

"Miluju nepopsaný papír."

 

A ještě víc miluji měnit požadavky klientů ve funkční, útulný domov. Každý pozemek má své kouzlo (genius loci) a proto si zaslouží individuální přístup. Dům nejsou jenom zdi ale prostor, kde se bude odehrávat příběh Vaší rodiny/firmy, proto návrh dispozic objektu je spojen s konkrétním návrhem interiéru. Pomůžu s vyřízením formalit jako ohláška, územní rozhodnutí nebo stavební povolení.

Co ode mě dostanete ?


Vytvořím Vám dispozice domovu dle Vašich požadavků vzhledem k světovým stranám a situaci pozemku, vizualizace (abyste viděli Váš vysněný domov), přiložím materiálové řešení a referenční příklady. Náhledy na interiér pro představu prostoru - zóny interiéru (kde budete relaxovat, kde budete trávit čas společně s členy rodiny / kamarády, kde si budou hrát děti, dovádět pes a kočka,....).


STUDIE RODINNÉHO DOMU** ............................................od 45 000 Kč

Návrhy interiérů domů a bytů (novostavby)                     

"Návrh interiéru = správné dispozice = nutné změny v projektu."

Každý domov je jedinečný jako otisk prstů. Proto nejsou moje návrhy jako přes kopírák. Při novostavbě domu či bytu (developerský projekt) je důležité myslet nato, co konkrétního se tam bude odehrávat. Protože na základě navrženého interiérového řešení je potřebné upravit dispozice bytu/domu.  Když máte postavenou hrubou stavbu anebo jste koupili byt / dům od developera s projektem na papíře, zhmotním Vám Vaše představy o funkčním, praktickém a útulném domově. 

Co Vám vytvořím?

Předložím Vám vizualizace, půdorysné dispozice jednotlivých místností (půdorysy včetně rozměrů - kót), materiálové řešení, seznam zařizovacích prvků nábytku, osvětlení, tapet a dekorací s odkazy na e-shop popř. výrobce a specifikaci. 
NÁVRH JEDNÉ MÍSTNOSTI* ...............................................od 15 500 kč


 
Rekonstrukce interiérů domů a bytů 

"Starší byt, nebo dům - vdechneme mu spolu nový život."

 

Zabývám se také byty/domy, kde je potřeba přizpůsobit dispozice a interiér potřebám nových majitelů. Umím vnímat prostor bytu/domu komplexně a ukázat Vám možnosti, které daný prostor může nabídnout. Najdeme to správné řešení a minimalizujeme kompromisy, které se při rekonstrukci objeví. NÁVRH DISPOZICE**..........................................................od 13 500Kč
NÁVRH JEDNÉ MÍSTNOSTI* ..............................................od 15 500 kč
Interiéry komerčních prostor

"Prostory firmy jsou její vizitkou a druhým domovem zaměstnanců."

Firemní prostory, obchodní prostory jsou také oblasti, kde je možné využití mé fantazie. V práci trávíme značnou část života a prostředí interiéru může ovlivnit náš výkon. Proto je důležité myslet na spojení filozofie subjektu, prezentaci vůči klientům a potřeby zaměstnanců. Správné dispozice, ergonomie, barevné kombinace a hlavně myšlenka celého prostoru dodají Vašemu podnikání tvář, kterou si spojí Vaši zákazníci s obsahem Vaší firmy. 

NÁVRH KOMERCE ( např.20m²  )* ...........................................od 22 500 kč


výkresová dokumentace**

Navrhuji interiéry z jednotlivých druhů/typů nábytku, které jsou často na míru. Proto je potřeba výkresová dokumentace se specifikací materiálů/ rozměrů jako podklad pro nacenění a jako podklad k výrobě pro firmy / řemeslníky. V koupelně nebo WC je zapotřebí rozkreslit kladečský plán obkladů a dlažeb.
od 6 500 Kč

autorský dohled

Aby všechno dopadlo jak má, podle Vašich představ a dle odsouhlaseného návrhu, rada dohlídnu na hladký průběh a návrh vykomunikuji s profesemi / realizační firmou / řemeslníky. Operativně řeším komplikace, které vznikají například v průběhu rekonstrukcí.
od 9 800 Kč

konzultace

Potřebujete objektivní odborný názor, radu, pohled "z venku"?  Potkáme se na místě a probereme to. Někdy postačí brainstorming a ty správné nápady na sebe nenechají čekat.
od 2100 Kč/hod.
* Služba neobsahuje výkresovou dokumentaci nábytku pro zákázkovou výrobu, polohy koncových prvků elektra (el.zásuvek, vypínačů,....), vodoinstalace,.... Obývací pokoj s kuchyní a jídelnou jsou účtovány jako dvě místnosti.

** Služba neobsahuje projektovou dokumentaci pro stavební úřad. Slouží jako podklad pro další profese jako projektant, statik,......


Ceny jsou platné pro realizaci v Brně. Mimo Brno cestovní náklady 16Kč/km + čas cesty (účtován začátkem jízdy: 250 Kč/hod)

Ceny jsou v Kč, nejsem plátce DPH.